Oglasi - Advertisement
  • Saša Joksimović zvani GIumac osvrnuo se na svoje stalne zdravstvene probleme. Bori se s ozbiljnim zdravstvenim problemom koji je sve prisutniji u suvremenom društvu, a to su bolovi u trbuhu. Joksimović otkriva da ovu boljku nosi od djetinjstva, a smatra da nikakvi lijekovi više ne pomažu.

Sadržaj se nastavlja nakon oglasa

Prilikom posjete “RTS klinici” glumac je otkrio svoje simptome i prenio saznanja ljekara koji već duže vrijeme prate njegovo zdravlje. GIUMAC Saša Joksimović progovorio je o bolesti s kojom se bori: “Trenutno me boli trbuh. Svakog jutra nakon buđenja osjećam nelagodu u želucu. To je uporan, tup bol iznutra. Ne postoji lijek za to. tretmani koji su mi nekad pružali olakšanje više nisu učinkoviti.” Saša dalje elaborira svoje iskustvo:

Često se nalazim u situacijama u kojima je potrebna infuzija, pri čemu se daje kombinacija raznih lijekova za smirivanje želuca. Trajanje onoga što nazivam žutom minutom proteže se na otprilike petnaest dana. Moje borbe traju od srednje škole. Gioria spominje da je progutala cjevčicu sedam ili osam puta prije identifikacije Helicobacter pylori.

GIumac je dodatno opisao stanje svog abdomena.Saša je otkrio da su me liječnici tijekom posljednjeg pregleda obavijestili da nikad nisu vidjeli ovakvo stanje, uz napomenu da mi trbuh podsjeća na lubenicu. Nakon pregleda znatnog nakupljanja krvi i sluzi u želucu, dijagnosticirana mi je upala donjeg jednjaka i gastritis.

BONUS:
Luk je vrsta biljke koja se bez problema može uzgajati u vrtu, zauzima minimalan prostor i dostupna je tijekom cijele godine. Unatoč tome što ih se neki ljudi klone zbog jakog mirisa, konzumacija luka u velikim količinama je korisna jer pomlađuje organizam, ublažava proljetni umor i služi kao prirodna obrana od raznih bolesti. Narodna medicina od davnina je koristila ljekovite obloge, sirupe i kapi od luka zbog njihovih ljekovitih svojstava.

  • Suvremena znanstvena istraživanja naglašavaju učinkovitost pojedinih sastojaka prehrane. Studije pokazuju da osobe koje konzumiraju hranu bogatu kvercetinom, kao što je crveni luk, pokazuju značajno manji rizik od razvoja raka pluća. Nadalje, dokazi upućuju na to da se kvercetin učinkovitije apsorbira iz luka u usporedbi s drugim izvorima hrane. Osim toga, rutinski unos luka može dovesti do smanjenja učestalosti napadaja astme, što se može pripisati prisutnosti različitih spojeva unutar luka koji ublažavaju upalu.

POKLANJAMO TI BESPLATNU KNJIGU!

Upiši svoj e-mail i preuzmi BESPLATNU knjigu "Manje stresa, više sreće". Nauči jednostavne korake za smanjenje stresa, povećaj unutrašnji mir i živi sretnije!

Jedan klik do tvoje knjige i novih prilika!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here